News

Kochani!

Już 11 i 12 sierpnia tego roku będziemy mieli okazję przeżyć jedyny w naszym kraju – przez co jeszcze bardziej wyjątkowy – koncert Eda Sheerana w tym roku! Fani w euforycznych nastrojach przygotowują się do eventu, który odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie (link do wydarzenia na fb → https://www.facebook.com/events/244543449381188)

Przypomnijmy, że bilety na koncert 11 sierpnia rozeszły się w ciągu jednego dnia (!), stąd decyzją organizatorów, ogłoszono drugi termin wydarzenia promującego płytę Divide. Organizatorem obu wydarzeń jest agencja Charm Music (www.charmmusic.pl).

Czego możemy się spodziewać tym razem podczas występu genialnego Eda Sheerana? Organizatorzy na bieżąco informują nas na swoim fanpage’u (https://www.facebook.com/Charm.Music.Polska) co nas czeka 11 i 12 sierpnia.

Z pewnością możemy oczekiwać ogromnej dawki endorfin, pokładów pozytywnej energii oraz wspaniałej atmosfery, która towarzyszyła poprzedniemu koncertowi Eda Sheerana w Polsce w 2015 roku. Możemy się spodziewać także, że zabrzmi „Shape of You”, „Galway Girl”, „Perfect”, „Castle on the Hill” i wiele innych, cudownych kawałków.

Organizatorzy nie przestają nas zaskakiwać! Umieścili niedawno informację na swoim fanpage’u,
że „Jamie Lawson wystąpi w roli supportu przed Edem Sheeranem w Warszawie!

Przypominamy, że przed Edem zaśpiewa również wcześniej ogłoszona Anne-Marie!

Cóż to będą za koncerty!” Także będzie to z pewnością niezapomniany koncert… ba, koncerty!

Chcielibyście, abyśmy zrelacjonowali dla Was to wydarzenie? Relacja foto&video? Piszcie do nas także jak Wasze nastroje!